Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu - Andrzej Czesław Klimuszko - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu

Autor:
Wydawnictwo:
Novum
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
135
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Arktyczna przygoda - Eoin Colfer

"Artemis Fowl: Arktyczna Przygoda" jest drugą częścią wspaniałej książki przygodowej.
Artemis Fowl jest największym geniuszem zbrodni jakiego widział świat, a ma dopiero trzynaście lat. Rok temu wraz ze swoim ochroniarzem Butlerem próbowali ukraść wróżkom złoto. W tej części Podziemnej Krainie grozi niebezpieczeństwo, a Artemis dowiaduje się, iż jego zaginiony ojciec jest w rękach rosyjskiej mafi. Czy uda mu się go oswobodzic? Co tak naprawdę grozi wróżkom? Jeśli jesteście ciekawi, przeczytajcie tę opowieść.
Książka trzyma w napięciu aż do ostatniej strony, nie ma mowy o nudzie. Polecam!
wiĂŞcej »