Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu

Autor:
Wydawnictwo:
Novum
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
135
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Cierpienia młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe

Powieś epistolarna, mówiąca o losach młodego mężczyzny - Wertera. Człowiek ów jest nieszczęśliwie zakochany i... całkowicie bierny. Jego podejście do życia, jego niemoc psychiczna strasznie mnie irytowały w trakcie lektury. Poza tym, Werter jest typowym romantykiem, dostrzegającym urok natury i nie omieszkującym o tym rozlegle opowiadać... Jak dla mnie powieść całkowicie przewidywalna i nudna. Po prostu nie przetrwała próby czasu, ale w czasach Goethego wzbudzała ogromne emocje.
wiĂŞcej »