Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu

Autor:
Wydawnictwo:
Novum
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
135
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Babski blues - Erica Jong

Najmniej ceniona przeze mnie książka mojej ukochanej autorki. Czytając, trochę miałam wrażenie, jakby ktoś podał mi moją ulubioną herbatę nieumiejętnie przyrządzoną. Piję w sumie z przyjemnością-wciąż przecież czuję ten ulubiony, niepowtarzalny smak i aromat, ale mimo to jakoś czuję się oszukana. Czwarta autobiograficzna powieść Eriki Jong, tym razem przedstawiająca dalsze losy głównej bohaterki w nieoczekiwanej, zaskakującej formie...niedokończonej, opartej na faktach z własnego życia powieści tejże Isadory Wing-literackiego wcielenia Eriki Jong, znanego z poprzednich części autobiografii. Mimo wielu pięknych, mocnych i dowcipnych fragmentów, powieść ta wypada blado w porównaniu z tymi wcześniejszymi.
wiĂŞcej »