Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu

Autor:
Wydawnictwo:
Novum
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
135
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Romeo i Julia - William Shakespeare

Napisać recenzję tak wiekopomnego dzieła... Niemożliwe. Można jedynie opisać własne odczucia. Moje są takie: przejmujący smutek, ale i podziw. Jako kobieta głęboko podziwiam Julię, trzynastoletnią zaledwie dziewczynę, która w imię miłości jest gotowa porzucić wszystko, co znała i kochała. Poświęca nawet więcej - własne życie - pokonując pierwotny lęk przed pogrzebaniem żywcem... Romeo i Julia to opowieść o miłości wszechwładnej, posiadającej moc przemieniania ludzi, ale i niszczycielskiej. Pouczająca lektura dla wszystkich, którzy zakochują się bez reszty i do szaleństwa. Mnie nauczyła, że wraz z miłością przychodzi czas podejmowania decyzji i przyjmowania konsekwencji... To dzieło daje nam szansę nauczenia się, zanim odczujemy to na własnej skórze. Oddaję cześć geniuszowi Shakespeare'a.
wiĂŞcej »