Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu

Autor:
Wydawnictwo:
Novum
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
135
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Saga o Karim, synu Gunnara - Gieorgij Gulia

Giegorgij Gulia (ur. r. 1913) - współczesny pisarz rosyjski pochodzenia abchaskiego, autor licznych opowiadań oraz powieści, takich jak tłumaczone u nas "Dobre miasto", "Wiosna w Sakenie", "Kama", "Dopóki obraca się ziemia", "Echnaton władca Egiptu". Właśnie "Echnaton" zapoczątkował w twórczości Gulii cykl powieści historycznych, w których znalazły wyraz fascynacje pisarza wybitnymi postaciami lub też zjawiskami społecznymi w dziejach starożytnego Egiptu, Grecji, Rzymu. W kolejnej powieści z tego cyklu, jaką jest "Saga o Karim, synu Gunnera", autor sięga do historii państw skandynawskich epoki wikingów. [Czytelnik, 1985]
wiĂŞcej »