Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu - Andrzej Czesław Klimuszko - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moje widzenie świata : parapsychologia w moim życiu

Autor:
Wydawnictwo:
Novum
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
135
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy 500 zagadek fotograficznych - Henryk Latoś.

Powiem szczerze: lubię tę książkę. Z niewiadomych przyczyn mam dwa egzemplarze, inaczej pewnie nie chciałabym się jej pozbywać. Dlaczego? Po prostu: jest bardzo ciekawa. Wprawdzie wydana już 20 lat temu - niczego o np. fotografii cyfrowej się w niej nie uświadczy - jednak znaleźć tu można sporo ciekawostek (choć może nie wszystkie z 500 pytań są równie zajmujące). Kilka przykładów:
- Do czego służy defektoskop?
- Jak wykonać zdjęcie sylwetkowe (czarny obraz fotografowanego obiektu na białym tle)?
- Do czego może służyć fotografia w różnych gałęziach przemysłu: w hutnictwie, odlewnictwie, zakładach przemysłowych itp.?
- Jaki filtr ściemnia kolor czerwony?
A moich ulubionych nie sposób tu przytoczyć - to te w rodzaju "jaki błąd popełniono na tych zdjeciach?"
Serdecznie polecam.
wiĂŞcej »