Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Urodziny Karoliny

Autor:
Tłumacz:
Katarzyna Ciążyńska
Wydawnictwo:
Egmont
Cykl:
Klub Trzynastki
Numer wydania:
I
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788323715030
Liczba stron:
111
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Szukając Boga - Martin Goldsmith

Wielokulturowość społeczeństw, w których żyjemy, zmusza współczesnych chrześcijan do zwrócenia baczniejszej uwagi na tych, którzy mają inne niż oni, acz równie silne przekonanania religijne. Czy chrześcijaństwo i Biblia są jedynym prawdziwym objawieniem? W swej ambitnej, a jednocześnie przystępnie napisanej książce Martin Goldsmith odpowiada na wiele trudnych pytań, odwołując się przy tym zarówno do materiału biblijnego, jak i własnych przemyśleń. Autor omawia pokrótce różne koncepcje Boga oraz kwestie dotyczące objawienia i zbawienia, zastanawia się też nad ewangelizacją wyznawców innych religii. (Świat Książki, 2006)
wiĂŞcej »