Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Urodziny Karoliny - Jennie Walters - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Urodziny Karoliny

Autor:
Tłumacz:
Katarzyna Ciążyńska
Wydawnictwo:
Egmont
Cykl:
Klub Trzynastki
Numer wydania:
I
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788323715030
Liczba stron:
111
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Pokonać przyszłość - Chris Carter

[Z okładki]
Od ostatniej epoki lodowcowej głęboko w jaskini spało coś horrendalnego, co przypadkowo zbudzili mali chłopcy. Ich odkrycie zwróciło uwagę tajemniczej grupy ludzi, zwanej Syndykatem.
W pobliskim Dallas agenci FBI Fox Mulder i Dana Scully ratują życie setkom ludzi zagrożonych wybuchem bomby podłożonej przez anonimowego terrorystę w gmachu władz federalnych. Niemniej po eksplozji rząd próbuje obarczyć ich winą za śmierć kilku osób. Dlaczego?
W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie Mulder i Scully przemierzają kraj, by potwierdzić swe podejrzenia o istnieniu światowego spisku. I kiedy Scully zostaje uprowadzona i zainfekowana pozaziemskim wirusem, Mulder ma ledwie kilkadziesiąt godzin na to, żeby odnaleźć partnerke i wstrzyknąć jej antidotum - zanim będzie za późno dla nas wszystkich.
Czy jeden człowiek zdoła stawić czoło przyszłości?
[Świat Książki, 1998]
wiĂŞcej »