Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Urodziny Karoliny - Jennie Walters - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Urodziny Karoliny

Autor:
Tłumacz:
Katarzyna Ciążyńska
Wydawnictwo:
Egmont
Cykl:
Klub Trzynastki
Numer wydania:
I
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788323715030
Liczba stron:
111
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Wyjście z cienia - Janusz A. Zajdel

Tło powieści jest następujące: Ziemia zostaje zaatakowana przez nieznanych najeźdźców, przed którymi broni ją potężna cywilizacja Proksów z największej gwiazdy Małego Psa. Wdzięczni ludzie pozwalają na rzekomą gościnę, a faktyczną okupację planety przez przybyszów, którzy kryją się w tajemniczych skafandrach. Nowy świat widziany jest oczami nastolatka, Tima, który żyje kilkadziesiąt lat po pojawieniu się Proksów. Ziemię podzielono na tzw. kwadraty. Panuje powszechna indoktrynacja i wychwalanie kosmicznych gości. Ze świata znikają m.in. mrówki, cygara i jajka, których kształty mogłyby Proksów obrazić. Autor świetnie przedstawia postawy ludzi wobec systemu autorytarnego. Jak się okazuje, większość uciążliwości takiego systemu jest wynalazkiem samych ludzi, którzy chcą w ten sposób przypodobać się najeźdźcom... Aluzja postawy Polaków wobec komunizmu i Związku Radzieckiego jest oczywista, ale książka czytana i bez tego klucza wcale nie traci na wartości.
wiĂŞcej »