Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Urodziny Karoliny - Jennie Walters - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Urodziny Karoliny

Autor:
Tłumacz:
Katarzyna Ciążyńska
Wydawnictwo:
Egmont
Cykl:
Klub Trzynastki
Numer wydania:
I
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788323715030
Liczba stron:
111
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Biała miłość - Jadwiga Dabulewicz - Rutkowska

Akcja nowej, wielowątkowej powieści Jadwigi Dabulewicz - Rutkowskiej, zatytułowanej "Biała miłość", rozgrywa się w Polsce końca lat 60-tych, w jednym z miast wojewódzkich. Toczy się w środowisku lekarskim i dobrze oddaje problemy i atmosferę panujaca w ówczesnej służbie zdrowia. Autorka znakomicie przedstawia obraz epoki i środowiska szpitalnego. Rysuje także wyraziste charaktery postaci. Główną bohaterką powieści jest młoda lekarka, stajaca w pierwszych latach pracy przed trudnym wyborem dalszej drogi życiowej. Wątek miłosny komplikują dramatyczne okoliczności, sięgające czasów wojny, które wikłają bohaterów w skomplikowane związki emocjonalne." [Wydawnictwo Arboretum, Wrocław 1999]
wiĂŞcej »