Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Urodziny Karoliny

Autor:
Tłumacz:
Katarzyna Ciążyńska
Wydawnictwo:
Egmont
Cykl:
Klub Trzynastki
Numer wydania:
I
Okładka:
miękka
ISBN:
9788323715030
Liczba stron:
111
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

2007-04-10 13:56:17

Książka opowiada o przygodach paczki dziewczyn. Jedna z nich - Karolina, ma urodziny, co jest głównym tematem książki. Opowieść jest ciekawa i wciągająca. Polecam ją głównie nastolatkom, gdyż jest to książka o tematyce dziewczęcej.


2009-09-13 20:41:58

Książka jest o szkolnych koleżankach, w tym nowej uczennicy Karolinie, która poznaje nowe koleżanki i niestety od razu robi też sobie paru wrogów, chociaż to nie zawsze od niej zależy. Zbliżają się tytułowe urodziny Karoliny. Karolina ma problem, kogo zaprosić. Książkę czyta się błyskawicznie, bo to opowieść, która w realnym życiu także może się przytrafić - to bardzo możliwe.

Inni użytkownicy polecają

TYTUŁ:
 Pamiętnik jedynaczki [Hanna Kowalska-Pamięta]>
 Sekretny dziennik Adriana Mole'a lat 13 i 3/4 [Sue Townsend]
 Szaleństwa panny Ewy [Kornel Makuszyński]
 Moja droga Aleksandro [Krystyna Siesicka]
 Akcja "Księżniczka" [Meg Cabot]
Udało się! Mama zgodziła się na wyjazd. Dzika przyroda, praca na rzecz szczytnego celu i perspektywa całych pięciu dni z Michaelem Moscovitzem bez ...
 Kocie historie [Tomasz Trojanowski]
 Ten obcy [Irena Jurgielewiczowa]
Zastanawiając się czy są jeszcze jakieś wartościowe lektury szkolne, to zaraz po "Kamieniach na szaniec" wymieniłabym właśnie "Tego obcego". ...
 Hania Humorek przepowiada przyszłość [Megan McDonald]
 Zakochana księżniczka [Meg Cabot]
 Małomówny i rodzina [Małgorzata Musierowicz]

Polecamy The Lilac Bus - Maeve Binchy

Z okładki: Fioletowy busik należy do Toma Fitzgeralda. W każdy piątek te same 7 osób wsiada do niego, aby spędzić weekend w rodzinnym miasteczku Rathdoon. Każda z nich ma swoje tajemnice... Nancy Morris, zwana Panią Myszowatą, znana ze swego skąpstwa. Dee Burke - zaangażowana w romans z lekarzem. Kev Kennedy - najbardziej tajemniczy z nich wszystkich. Celia Ryan - wracająca na weekend, aby pomóc w prowadzeniu pubu swej matce alkoholiczce. No i sam Tom Fitzgerald - który również ma swoje powody, aby regularnie wracać do domu. Każda kolejna historia odsłania drugie dno w ich życiu i ukryte związki między nimi. Jednocześnie to opowieść ciepła i pokrzepiająca i oczywiście zakończona happy endem. Polecam.
więcej »